Szpadziści w Stolicy!

Tymoteusz Huwer (uczeń klasy 4d), Adam Sojka (uczeń klasy 6a), Jakub Szóstek, Jakub Chrzanowski (uczniowie klasy 7a) oraz Sebastian Mandrysz (uczeń klasy IIIA) – są to szpadziści, którzy dnia 11 i 12.11.2017 rywalizowali na warszawskich planszach w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym z Okazji Święta Niepodległości. W sobotę walczyli w turnieju indywidualnym, zaś w niedzielę w drużynowym.
W turnieju drużynowym (kat. Junior młodszy) Sebastian Mandrysz i Adam Sojka wraz z kolegami klubowymi wywalczyli srebro! Dodam, że brąz zdobyli nasi absolwenci wraz z kolegami klubowymi. Są to: Kamil Huwer oraz Bartłomiej Musiolik. W młodszej kategorii Tymoteusz Huwer wraz z kolegami klubowymi zajął 5 miejsce. W turnieju indywidualnym w kat. Junior młodszy Sebastian Mandrysz zakończył zawody na 8 miejscu. Wśród młodszych chłopców 10-11lat Tymoteusz Huwer otarł się o finałową 8 przegrywając walkę jednym trafieniem. Ostatecznie Tymek zajął 12 miejsce.