Chłopcy na medal!

25 marca Sebastian Mandrysz (uczeń klasy IIIA) został brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych w szpadzie w roku 2018! Sebastian tego samego dnia został również Mistrzem Śląska w turnieju drużynowym. Tytuł ten uzyskał wraz ze swoimi klubowymi kolegami, a naszymi absolwentami: Kamilem Huwerem oraz Bartłomiejem Musiolikiem. Warto zaznaczyć, że Kamil Huwer w tym Turnieju został wicemistrzem, natomiast Bartłomiej Musiolik stanął na trzecim stopniu podium wraz z Sebastianem Mandryszem.
Nasi młodsi szpadziści - młodzicy mając prawo startu w Turnieju Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych dzielnie walczyli na planszach i turniej drużynowy w składzie Kurek Jakub, Chrzanowski Jakub oraz Szóstek Jakub zakończyli na szóstym miejscu.
Wśród dziewcząt Marta Krause wraz ze swoimi klubowymi koleżankami turniej drużynowy również zakończyła na szóstym miejscu.

W tych samych dniach w Siemianowicach Śląskich dla młodszych zawodników został zorganizowany Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich. W turnieju tym Bartosz Wróblewski (uczeń 4d) zdobył trzecie miejsce, Laura Misiak (uczennica 4d) piąte miejsce oraz Tymoteusz Huwer (uczeń 4d) dziewiąte miejsce.