Liga Klubów Śląskich runda II

W dniu 6 listopada na pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach, odbyła się II runda Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007. W zawodach wzięło udział 353 zawodników zrzeszonych w 27 klubach z całego Śląska. Każdy z uczestników startował w konkurencjach indywidualnych jak i w wyścigach sztafetowych, tym razem stylem dowolnym. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, zawodnicy KS "Górnik Radlin" walcząc o nowe rekordy życiowe. Wielkie brawa należą się wszystkim startującym.
Reprezentacje naszej szkoły stanowili uczniowie klasy 4a i 5a:

 1. Jęczmionka Tomasz
 2. Kowalska Zofia
 3. Kozik Maria
 4. Kruczek Nadia
 5. Landswoit Olga
 6. Maroszek Alex
 7. Moskała Nadia
 8. Mura Patryk
 9. Skupin Wiktoria
 10. Woźnica Kalina
 11. Ziarnik Otylia
 12. Bielak Antonina
 13. Polnik Malwina
 14. Kozak Sandra
 15. Kabziński Szymon
 16. Zdrzałek Jakub
 17. Zwirecka Anna

plywanie, sport, zawodyObowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo