Finał projektu edukacyjnego "STO KARMNIKÓW NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI"

    W tygodniu poprzedzającym obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości sfinalizowaliśmy projekt edukacyjny pod hasłem: „STO KARMNIKÓW NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI”. Projekt ten był realizowany we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. Józefa Tischnera i Liceum Plastycznym w Wodzisławiu Śląskim oraz naszą szkołą. Za stronę merytoryczną odpowiedzialni byli państwo Anna i Dawid Michalscy. Połowę wykonanych karmników rozdysponowały szkoły w Wodzisławiu Śląskim. Pozostałe 50 sztuk przypadających na naszą szkołę przekazano instytucjom naszego miasta, przedstawicielom radlińskiej społeczności oraz najstarszym mieszkańcom. Obdarowanym bardzo podobał się pomysł uczczenia niepodległości w taki sposób i na pewno będzie przypominał o tak ważnej rocznicy.

         Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w projekt.

projektyObowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo