Kolęda w naszej szkole

W piątek, w samo południe, przybyła do naszej szkoły kolęda. Ksiądz proboszcz Piotr Brachmański w asyście ministrantów - naszych uczniów, pobłogosławił wszystkich zebranych. A była to okazja do spotkania się przedstawicieli całej społeczności szkolnej - obecni byli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Na pięknie nakrytym stole znalazły się wypieki przygotowane przez rodziców. Wszyscy razem mogliśmy zobaczyć przygotowane przez uczniów klasy VII i VI tegoroczne Jasełka. Ksiądz proboszcz wraz z panią dyrektor Joanną Dylich złożyli życzenia świąteczne a wszyscy obecni mogli też to uczynić, dzieląc się przygotowanym opłatkiem. Najlepsze życzenia świąteczne przekazała też pani przewodnicząca Rady Rodziców. Wesołych Świąt!Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo